Okunma

Şirketlerin Yeni E-adresi Aveamail


01 Aralık 2010 Çarşamba 08:47
Şirketlerin Yeni E-adresi Aveamail

Avea ve Microsoft Türkiye, KOBİ’lerin bilişim teknolojilerinden daha fazla yararlanmalarını sağlayacak yepyeni bir projeye imza atıyor (1 Yıl Konuşma Hediye).

Avea – Microsoft Türkiye işbirliğinde geliştirilen yeni proje kapsamında KOBİ’ler, Microsoft Exchange ve Outlook ile gerek web gerekse de mobil üzerinden mail hizmetine Office Communicator, Live Meeting gibi pek çok çözüme hiçbir başlangıç yatırımı yapmadan erişebilecekler.

 

KOBİ’lerin Ofisi Cepte

KOBİ’lerin bilişim teknolojilerinden daha fazla yararlanmalarını sağlayacak projede Microsoft Hosted E-Mail servisi ile müşteriler, gerek web, gerekse mobil üzerinden mail hizmetine, Exchange ve Outlook’un yanı sıra önümüzdeki dönemde kullanıma sunulacak olan birleşik iletişim çözümü Office Communicator ile çalışma platformu Sharepoint ve web konferansı çözümü Live Meeting gibi pek çok hizmete hiçbir başlangıç yatırımı yapmadan erişebilecekler.

 

KOBİ’lerin yeni e-adresi aveamail.com olacak!

 

Üç temel kategori halinde hizmete sunulacak servis ile KOBİ’ler, yüksek standartlarda kurumsal bir mail hizmetini almanın kolaylığını Avea – Microsoft işbirliği ile yaşayacaklar.

Şirketler ister aveamail.com, ister yeni tanımladıkları dört farklı e-posta adresini tek bir yerden takip edip, Microsoft Exchange 2010 teknolojisi ve güvencesiyle yönetebilecekler. Üstelik bu servise activesync yazılımı olan her mobil cihazdan erişim sağlanabilecek.

:: Bu yeni servis KOBİ’lerin bilişim teknolojilerinden daha fazla yararlanmalarını sağlayacak mı?
yazarSDN Yazarı

Akıllı telefon, tablet, taşınabilir bilgisayar, mobil uygulamalar, donanım incelemeleri ve haberleri; kısaca Türkiye'nin en iyi teknoloji sitesi!
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Şirketlerin Yeni E-adresi Aveamail konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Şirketlerin Yeni E-adresi Aveamail ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Şirketlerin Yeni E-adresi Aveamail ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "