Okunma

Symbian Paketlerini Düzenleyin!


03 Temmuz 2009 Cuma 11:39
Symbian Paketlerini Düzenleyin!

SisContents; Symbian’ın güncel yükleme paketi Symbian 9 (S60 3. ve 5. sürüm, Sony Ericsson UIQ 3.xx platformu) uzantıları üzerinde parçalama, düzenleme, paketleme, sertifikalandırma gibi işlemleri yapabilmenizi sağlayan kullanışlı bir araçtır.


Uygulama sertifikaların yetkilerini de gösterebilme yeteneğiyle dikkat çekiyor.

Sis dosyalarının kimlik bilgilerinin görüntülenmesi, kendi paketlerinizi oluşturabilmeniz için PKG desteği, paket düzenlemesi (uygulama adı, versiyonu, yükleme tipi, desteklenen platformlar/cihazlar, seçenekler, UID3 ve SID bilgileri…), N-Gage paketleri için içerik bilgisi, mbm dosyalarının görüntülenmesi ve parçalanması gibi kullanışlı yeteneklere de sahip olan uygulama başlı başına bir sis düzenleme ortamıdır.

Ücretsiz olarak sunulan bu uygulamanın güncel 1.3.2 sürümüne buradaki sayfadan ulaşabilirsiniz.

:: Uygulama hakkındaki ayrıntıları forumda tartışıyoruz.
yazarAhmet Gözütok

Mobil cihazların dünyasında neler olup bittiğini yakından izlemekten öteye geçen Ahmet, en yeni mobil gelişmelerin nabzını adeta bu dünyanın damarlarında dolaşarak tutuyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Symbian Paketlerini Düzenleyin! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Symbian Paketlerini Düzenleyin! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Symbian Paketlerini Düzenleyin! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "