Okunma

Sistem Tepsisini Sadeleştirin


23 Aralık 2008 Salı 19:37
Sistem Tepsisini Sadeleştirin

Her çalışan program için sistem tepsisinde farklı bir simge görmek canınızı sıkıyorsa, Minime ile hepsini tek bir simge altında toplayabilirsiniz. Kendi belirlediğiniz bir kısayol tuşu ile istediğiniz programı sistem tepsisindeki Minime tuşunun altına saklarken, sonrasında bu tuş ile eriştiğiniz menüden geri yükleyebilirsiniz. Minime ile gizlediğiniz uygulamaların Alt+Tab menüsünde görünmediğini hatırlatmakta fayda var, bu nedenle örneğin müzik oynatıcınızı minimize etmek için uygun bir yöntem olmayabilir. USB belleğinizde de taşıyabileceğiniz tek bir EXE dosyasından oluşan Minime’yi buraya tıklayıp indirebilirsiniz.

:: Yazılımla ilgili sorunlarınızı forumda paylaşın.
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Sistem Tepsisini Sadeleştirin konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Sistem Tepsisini Sadeleştirin ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Sistem Tepsisini Sadeleştirin ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "