Okunma

Sitelere Kısayoldan Girin


25 Aralık 2008 Perşembe 10:00
Sitelere Kısayoldan Girin

Firefox 3’ün fazlasıyla işlevsel olan yeni nesil adres çubuğunun yanı sıra, istediğiniz web sitelerine klavye kısayollarıyla erişmek isterseniz, Site Launcher adlı eklentiyi denemenizde fayda var. Bu eklenti sayesinde isterseniz Ctrl+Space kombinasyonuyla belirlediğiniz bir grup siteyi içeren bir ara menüye erişebilir, isterseniz de Alt+Shift+Belirlediğiniz Tuş kombinasyonu ile doğrudan kısayol atadığınız siteye gidebilirsiniz. Siteleri kısayollara eklemek ise sadece birkaç tık gerektiriyor. Deneysel aşamada olan Site Launcher eklentisini Mozilla hesabınızla giriş yapıp buradan indirebilirsiniz.

:: Eklentiyi başarılı buldunuz mu? Görüşlerinizi forumda paylaşın.

Bilgi İçin : Site Launcher
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Sitelere Kısayoldan Girin konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Sitelere Kısayoldan Girin ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Sitelere Kısayoldan Girin ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "