Okunma

Sitelerin Tüm İçeriklerini İndirin


16 Ekim 2010 Cumartesi 17:00
Sitelerin Tüm İçeriklerini İndirin

Çağımızın en faydalı buluşlarından biri olan internet sayesinde, popüler dizilerden 70 yıl önceki liderlerin konuşmasına kadar birçok farklı içeriği tek tuşla bulmanız mümkün. Özellikle video montaj yazılımları sayesinde, amatörler bile ilginç ürünler ortaya koyabiliyor. (Firefox İle Video İndirmek Çok Kolay)

Amatör ruhla yapılmış bu içerikler bazen profesyonel videolar kadar ilgi çekici olabiliyor. Fotoğraflar ve yazılar derken internette bazen hoşunuza giden içeriklere ulaşmak için saatlerinizi geçirebiliyorsunuz.

 

 

Bazı siteler içeriklerini herkesle paylaşırken, özellikle video gösterim sayfaları reklam gelirlerini artırmak için pek paylaşımcı tutumlar sergilemiyor.

Peki, tek bir video ya da yazı için sürekli online olmaktan kurtulmak ister miydiniz? Internet Download Manager otomatik olarak, her sitedeki video ve indirebilir içerikleri bilgisayarınıza yüklemenize izin veriyor. Sizin için bu ilginç programı adım adım inceledik…

Programa Nasıl Erişirim?

Internet Download Manager ücret bir program. Dağıtımını kendi sitesi üzerinden yapıyor. Programı indirmek için aşağıdaki adrese başvurabilirsiniz..

 

İndirmek İçin Tıklayınız

Ana Menü

Programın mevcut menüsünden indirdiğiniz dosyaları görebilir ve gerekli ayarları yapabilirsiniz.


Tarayıcı Ayarları

IDM, birçok farklı tarayıcıyla ortaklaşa çalışabiliyor. Gerekli ayarı yaparsanız, o tarayıcının standart indirme yöneticisi haline geliyor.

 

 

Bu ayara girmek için, ana sayfadan indirilenlere girin buradan da seçenekler kısmına tıklayın. Seçeneklerden Genel menüsüne tıklayın ve buradan sizde bulunan tarayıcıları işaretleyin.

Siteler İçin Şifre Atamak

Özellikle download sitelerinde bulunan kullanıcı adlarını sürekli girmek istemiyorsanız bu işlemi programın halletmesini sağlayabilirsiniz. Yapmanız gereken, yine indirilenler sekmesinden seçenekler kısmına gelmek.

 

 

Buradan ise, site bağlantıları bölümünü açmak. Karşınıza gelen ekrandan yeni kısmına tıklayın, üst taraftaki bölüme şifresini atadığınız web sitesinin ismini girin. Alt tarafa ise kullanıcı adı ve şifreyi girin..

 

Dosyaları İndirmek

Programla indirmek istediğiniz dosyaları ayarlamak için, içeriğin olduğu sayfaya gelin. Bu sayfanın üzerinde, dosyayı indir diye bir seçenek bulacak, bu linke tıklayın.

 

 

Dosyayı İndireceğiniz Yer

Dosya indirmeye başladığınız zaman karşınıza özel bir ekran gelecek. Buradan dosyayı indirmek istediğiniz yeri seçebiliyorsunuz. Ayrıca, dosya için bir zaman atayıp onun o sürede indirilmesini de sağlayabiliyorsunuz.

 

 

İndirilen Dosyaları Bulmak

İndirdiğiniz dosyaları bulmak için sabit diskiniz içinde dolaşmanıza gerek yok. Bunun yerine, ana sayfada solda bulunan kategoriler kısmına tıklayın. Burada indirilen dosyaları kategorilere ayrılmış şekilde bulunuyor.

 

:: Favori indirme programanız nedir?
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “Sitelerin Tüm İçeriklerini İndirin”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    öyle bir başlık atmışsınız ki sanki web sitesini komple bilgisayara indiriyormuş gibi algılanabiliyor, dikkat lütfen…

" Sitelerin Tüm İçeriklerini İndirin konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Sitelerin Tüm İçeriklerini İndirin ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Sitelerin Tüm İçeriklerini İndirin ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "