Okunma

Sitemeter Kaosa Neden Oldu


02 Ağustos 2008 Cumartesi 21:00
Sitemeter Kaosa Neden Oldu
İstatistik peşinde koşmak da başa bela. Bunun son örneğini, Sitemeter adlı ücretsiz web analitikleri servisi gösterdi. Birçok popüler web sitesi tarafından kullanılan hizmette yaşanan bir hata nedeniyle, binlerce siteye ve blog sayfasına Internet Explorer tarayıcısından erişilemedi. Sitemeter ekibinin hesaba katmadığı bir IE hatasından kaynaklandığı sonradan anlaşılan 16 saatlik kesinti, Lifehacker ve Gizmodo gibi önemli teknolojik blog sitelerini de vurdu. Görünüşe bakılırsa web sayfanızı istediğiniz kadar düzenli ve muntazam hazırlayın, kesintinin nereden geleceği belli olmuyor.

Bilgi İçin: Sitemeter
Yazan: Erhan Kahraman
SDN – http://shiftdelete.net
yazarVolkan Bilgin

14 yıldır profosyonel olarak bilişim sektöründe çalışan Volkan tam bir teknoloji meraklısı, sinema tutkunu, oyun bağımlısı. Bir çok teknolojinin çıkışına şahitlik eden Volkan ayrıca müzik, resim ve heykelle de uğraşıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Sitemeter Kaosa Neden Oldu konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Sitemeter Kaosa Neden Oldu ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Sitemeter Kaosa Neden Oldu ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "