Okunma

Sitenizi Milyonlarca Kişi Görsün!


27 Mayıs 2009 Çarşamba 21:55
Sitenizi Milyonlarca Kişi Görsün!

Milliyet.com.tr yeni bir proje ile site sahiplerinin kendi projelerini tanıtabileceği bir platformu hayata geçirdi. Kullanıcıların ücretsiz olarak site tanıtımlarını ekleyebileceği bu proje yeni başlamasına rağmen şimdiden birçok kayıtlı site girilmiş durumda.

Okurlar Puanlıyor

Sitenizi eklemek için buraya tıklayın.

Benzer tarzdaki diğer sitelerin aksine bir yarışma formatında olan projede, kullanıcı puanları ile günün en çok puanını alan site ana sayfadan tanıtılıyor. Milliyet.com.tr okurları, beğendikleri sitelere verecekleri 1’den 5’e kadar puanla, her gün bir siteyi “Günün en beğenilen sitesi” seçiyor.

Site Sahipleri Yarışıyor!

Kültür-Sanat’tan Sağlık’a, Spor’dan Teknoloji’ye hangi konuda olursa olsun kendinize ait bir siteniz varsa ve bu siteyi daha fazla kişiye tanıtmak istiyorsanız “Günün en beğenilen sitesi” yarışması sizi bekliyor!

Milyonlarca Kişi, Sitenizi Bilecek

Günün birincisi, Milliyet.com.tr anasayfasından adını milyonlarca okura duyuruyor!

Ayrıca http://gununsitesi.milliyet.com.tr anasayfasında da tanıtımı yapılıyor ve verilecek linkle, büyük bir ziyaretçi trafiği elde ediyor.

Son olarak, projenin kullanıcılara en çok yarar sağlayabilecek faktörlerinden biri de, birinci olan sitenin kendi web sitesine ekleyeceği, Milliyet.com.tr tarafından hazırlanan “Bu site, Milliyet.com.tr okurları tarafından günün en beğenilen sitesi seçildi” imajı olarak gösterilebilir.

:: Sitenizi eklediniz mi? Forumda paylaşmak için tıklayın.
yazarHakkı Alkan

ShiftDelete.Net'in kurucusu olan ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; kişisel sitesi hakkialkan.com üzerinden de blog güncellemektedir. 
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Sitenizi Milyonlarca Kişi Görsün! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Sitenizi Milyonlarca Kişi Görsün! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Sitenizi Milyonlarca Kişi Görsün! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "