Okunma

İşte Kana Susayanların İlacı: Skarlet


25 Haziran 2011 Cumartesi 07:10
İşte Kana Susayanların İlacı: Skarlet

Skarlet, duyurulduğu ilk günden bu yana, Mortal Kombat hayranlarının beklediği bir eklenti. Normal şartlar altında bu hafta çıkması beklenen eklentinin, hafta içi yapılan bir açıklamayla çıkış tarihi birkaç gün ertelenmişti. Skarlet eklentisiyle oyuna katılan dövüşçümüz, kelimenin tam manasıyla bir “Sadist“.

Evet Skarlet için sadist diyoruz çünkü yayımlanan videolarında, özellikle son hareketleri tamamen acı çektirerek öldürmeye yönelik. Tabi yapımcıların bu görevi ona yüklerken, dövüşçüye farklı özellikler kazandırdıklarını da görüyoruz.

 

Kan Banyosuna Hazır Olun

Öncelikle Skarlet‘in beş ana dövüş stili var. Genelde bire bir dövüşlerde bu yeteneklerini kullanacağız. Bunun yanında 2 küçük bıçağı olan dövüşçümüzün, bunları çoğunlukla son harekette kullandığını görüyoruz.

Yapımcı şirket, beş dolar civarında olacağı belirtilen eklentiyi satın alan oyunseverlerin, oyun içinde “Kan Banyosu” yapacaklarını vurguluyor. Kendilerine, bu durumun biraz abartılıp abartılmadığı yönünde gelen sorulara ise, “Oyuncular yıllardır birkaç damla kanla kesilen kafalardan, kılıç darbelerinden akan sızıntılardan bıktı. Gerçek kan banyosu nasıl olurmuş onlara göstermek istedik.” şeklinde cevap verdi.

:: Skarlet’teki kan görüntüleri hakkında ne düşünüyorsunuz?
yazarUğur Tufan

Oyun ve teknoloji dünyasını yakından takip eden Uğur, yakaladığı haberleri SDN okuyucularıyla paylaşmaktan keyif alıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" İşte Kana Susayanların İlacı: Skarlet konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere İşte Kana Susayanların İlacı: Skarlet ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda İşte Kana Susayanların İlacı: Skarlet ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "