Okunma

Kolayca Kara Kalem Çalışın


20 Ekim 2008 Pazartesi 06:26
Kolayca Kara Kalem Çalışın

Eğer elle kara kalem çalışma yapacak kadar iyi değilseniz size bir program önerimiz var. Sketch Master isimli yazılım size yardımcı olacak. Programı kurduktan sonra Open a Picture butonuna tıklayıp resminizi seçiyorsunuz. Ardından sağ tarafta yer alan menüdeki Select Sketch Effect bölümünde yer alan Pen, Pencil ve Pastel butonlarından oluşturmak istediğiniz resme göre herhangi birini tıkladığınızda resminiz anında dönüştürülüyor. Kara kalem çalışmalarınız için Pencil seçeneği en uygunu.

 

 

İstediğiniz Keskinlikte

Bu işlemi tamamladıktan sonra sıra daha detaylı ayarlara geliyor. Hemen aşağıda bulunan Precision kısmından resmin keskinliğini, Line kısmından çizgilerin koyuluğunu ve Scale kısmından da resmin netliğini ayarlayabiliyorsunuz.

Program ayrıca yüzlerce çerçeve ve kenarlıkları da içerisinde bulunduruyor. Program 7 günlük deneme sürümü ile geliyor. Eğer 7 günlük süreden sonra da kullanmaya devam etmek isterseniz 39,50 dolar ödemeniz gerekiyor.

:: Sketch Master yazılımını indirmek için tıklayın.

 

:: Yaptığınız çalışmaları yakınlarınıza bastırıp hediye ettiniz mi?

Bilgi için: Thinker Software
Yazan: Mehmet Erdem Yener
yazarVolkan Bilgin

14 yıldır profosyonel olarak bilişim sektöründe çalışan Volkan tam bir teknoloji meraklısı, sinema tutkunu, oyun bağımlısı. Bir çok teknolojinin çıkışına şahitlik eden Volkan ayrıca müzik, resim ve heykelle de uğraşıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Kolayca Kara Kalem Çalışın konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Kolayca Kara Kalem Çalışın ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Kolayca Kara Kalem Çalışın ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "