Okunma

SkyDrive Artık Eskiye Göre Daha Hızlı


01 Aralık 2011 Perşembe 11:30
SkyDrive Artık Eskiye Göre Daha Hızlı

Microsoft‘un çevrimiçi dosya depolama ve paylaşma hizmeti olan Windows Live SkyDrive, kullanımı kolaylaştırmak ve daha hızlı işlem yapabilmeyi sağlamak için yenilendi. SkyDrive‘a Office belgelerini düzenleme açısından birçok yeni özellik eklenirken kolay paylaşım imkanı geldi.

Önceden belge paylaşmak için uzun uğraşlar vermemiz gerekirken iyileştirme sonrasında farklı e-posta servisleri ya da sosyal ağlardaki kişilerle daha kolay belge paylaşımı yapılabiliyor. Dosya menüsünden Paylaş‘ı tıkladığınızda e-posta ile paylaşma, sosyal ağa gönderme ve bağlantı alma gibi seçeneklerle dosyalarınızı arkadaşlarınızla rahatlıkla paylaşabilirsiniz.

İyileştirme ile gelen diğer yenilikler ise fotoğraflar için slayt gösterileri ve hızlı PDF görüntüleme özellikleri. Yapılan iyileştirmeler ile beraber slayt gösterileri çok daha hızlı bir hale getirilirken PDF dosyaları, kullandığınız tarayıcının PDF görüntülemek için kullandığı uygulama ile açılarak daha hızlı PDF görüntüleme işlemi yapılabiliyor.

SkyDrive, eskiye oranla açılma hızını da yüzde 50 arttırdı. Ayrıca artık giriş ekranında arkaplanda yükleme yapmaya başladığı için, kullanıcı girişi yapıldığında yüklenmiş hazır bir ekranla karşılaşılıyor.

:: SkyDrive kullanıyor muydunuz?
yazarYusuf Canpolat

Teknolojiyle bütünleşmiş halde yaşamakta olan yazar iPhone'unu yanından hiç ayırmaz. Her an her yerde internete bağlıdır ve aynı zamanda sıkı bir konsol oyuncusudur.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

4 yorum - “SkyDrive Artık Eskiye Göre Daha Hızlı”

 1. SDN Okuru dedi ki:

  Windows Phone adam gibi TR’ye gelse artık. Otomatik skydrive 25 Gb olacak… Ah Microsoft Ah…

 2. y_ates dedi ki:

  Dropbox zaten gayet hızlı

 3. Hedgehog! dedi ki:

  SkyDrive kullanmak istiyorum ama Dropbox da olduğu gibi bir Android uygulaması olsa süper olacak

 4. SDN Okuru dedi ki:

  kullanan biri olarak her yapılan iyileştirme beni daha çok sevindiriyor.

" SkyDrive Artık Eskiye Göre Daha Hızlı konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere SkyDrive Artık Eskiye Göre Daha Hızlı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda SkyDrive Artık Eskiye Göre Daha Hızlı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "