Okunma

SkyDrive 250 Milyon’u Geçti!


08 Mayıs 2013 Çarşamba 04:30
SkyDrive 250 Milyon’u Geçti!

Microsoft’un bulut depolama servisleri arasında Google Drive, iCloud ve Dropbox gibi servislere karşı kullandığı silahı SkyDrive için bir infografik yayınlandı. Yayınlanan infografiğe göre SkyDrive‘ın kullanıcı sayısı 250 Milyonu geride bırakırken, SkyDrive üzerinde 1 milyardan fazla Office dokümanı paylaşıldı.

Windows 8 Satışlarında Son Durum

SkyDrive kullanıcı sayısının bu seviyeye gelmesinde Windows 8‘in büyük katkısı olduğunu belirten Microsoft, Windows 8‘den sonra SkyDrive‘ın 50 Milyon‘dan fazla kullanıcı kazandığını belirtti. Ayrıca Microsoft, kullanıcıların SkyDrive‘a giriş yapması ile Microsoft hesaplarına da ulaşabilmesini sağlayan Windows 8 ve Windows Phone 8 entegrasyonu ile de kullanıcı sayısının 6 ayda yüzde 25lik bir artış yaşadığının altını çizdi.

Son olarak SkyDrive kullanıcı sayısını belirtip aktif kullanıcı sayısını açıklamayan Microsoft‘ta şu anda 700 milyondan fazla kullanıcı hesabı bulunuyor. Microsoft‘un yayınlamış olduğu SkyDrive infografiğine ulaşmak ve bilgi edinmek için buradan ilgili sayfaya ulaşabilirsiniz.

:: SkyDrive’ın bu başarısını nasıl buldunuz?    

m
yazarMustafa Coşar

Bilgisayar Mühendisliği öğrencisi olan Mustafa, boş vakitlerinde fotoğraf çekmektedir. Yazar, farklı yazılımları ve iOS uygulamalarını incelemeyi sevmektedir.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

3 yorum - “SkyDrive 250 Milyon’u Geçti!”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    Her yazılımına entegre ederse mecburen yükleniyor. Bende de kuruluymuş. Ben kurmadım. Büyük ihtimal ofis ile beraber falan gelmiştir. Çoğu kişi de ben gibiyse. Yarısı fake’dir bu rakamın…

  2. SDN Okuru dedi ki:

    SkyDrive’ın kullanılmaması gerektiğini bu siteden öğrenmiştik.

  3. SDN Okuru dedi ki:

    skydrive kullanıyorum süper, ama windows 8? Asla.

" SkyDrive 250 Milyon’u Geçti! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere SkyDrive 250 Milyon’u Geçti! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda SkyDrive 250 Milyon’u Geçti! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "