Okunma

Skyfire İçin Alfa Sürüm!


20 Mayıs 2009 Çarşamba 07:13
Skyfire İçin Alfa Sürüm!

Mobil işletim sisteminizin üzerinde yüklü gelen tarayıcı uygulaması yeterli gelmiyorsa ve bilgisayarınıza daha yakın bir web deneyimi yaşamak istiyorsanız yenilenen Skyfire alfa sürümü sizin için daha iyi bir seçenek olabilir. Flash, Silverlight, Ajax, CSS gibi standartlaşmış web arayüzlerini de destekleyen yazılım, çağırdığınız web sitelerini kendi sunucusu üzerinden size ulaştırıyor.


Skyifre Symbian için henüz okunmatik ekran desteğine sahip değil

Daha önce beta sürümünü duyurduğumuz Skyfire bu yeni alfa sürümü ile birlikte Flash ve Silverlight destekleri iyileştirilmiş. Ayrıca video paylaşım sitelerinden video izlerken yaşanan ses sorunu tümüyle düzeltilmiş.

Daha hızlı gezinme ve daha az hata iddiasıyla yayınlanan yeni sürüm, iddialarını kanıtlar nitelikte bir performans sunuyor. Yeni alfa sürümünün Windows Mobile ve Symbian sürümlerine buradaki linki kullanarak ulaşabilirsiniz.

:: Mobil tarayıcılarda özellikle aradığınız bir yetenek var mı?

 

Ahmet Gözütok (Forum: alabula)
yazarCem Sünbül

TV'de çeşitli kanal/programlarda sunuculuk yapan Cem, SDNtv'nin de ilk sunucusudur. Daha çok tüketici elektroniği, mobil ve kurumsal teknolojilere dair haberlere ağırlık veren Cem, uzun yıllardır görsel ve basılı teknoloji medyasında yer alan bir isim.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Skyfire İçin Alfa Sürüm! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Skyfire İçin Alfa Sürüm! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Skyfire İçin Alfa Sürüm! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "