Okunma

Skype 4 Beta 3 Yayınlandı


13 Aralık 2008 Cumartesi 07:35
Skype 4 Beta 3 Yayınlandı

Windows kullanıcılarına özel olarak Skype 4 beta 3 sürümü yayınlandı. Bir önceki betaya görünüşte hayli benzeyen yeni sürüm, görüşme kalitesini artıracak bir bant genişliği yöneticisi, eski görüşmeler arasında gezinti yapmanızı sağlayan bir tüm geçmiş özelliği, engellediğiniz kişileri Skype’e bildirme ve Microsoft Outlook bağlantılarını destekleme gibi yenilikler içeriyor. Linux ve OS X sürümlerinin ne zaman çıkacağı belirtilmeyen Skype 4 beta 3’ü buraya tıklayıp indirebilirsiniz.

:: Skype ile internet üzerinden görüşme yapıyor musunuz?

Bilgi İçin : Skype
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Skype 4 Beta 3 Yayınlandı konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Skype 4 Beta 3 Yayınlandı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Skype 4 Beta 3 Yayınlandı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "