Okunma

Skype ile Ekran Paylaşın


28 Mayıs 2009 Perşembe 17:28
Skype ile Ekran Paylaşın

Yeni yayınlanan Skype 4.1 Beta sürümü, ücretsiz görüşmeler yapmanızı sağlayan programa bir de ekran paylaşma teknolojisini getiriyor. Bir süredir Mac‘de bulunan bu özelliğe kavuşan Windows kullanıcıları da, Skype bağlantılarıyla sohbet ederken Share tuşuna basıp tüm masaüstünü veya belirli bir bölgeyi karşı tarafla paylaşabilecek.

Diğer Servislerden Aktarın

Gmail, Windows Live, Yahoo, AOL ve Linkedln gibi diğer servislerdeki kişilerinizi içe aktarmayı da mümkün kılan Skype 4.1 beta ile bu kişileri diğer Skype kullanıcılarına göndermeniz de mümkün.

:: Skype 4.1 Beta sürümü ücretsiz indirin.

:: Skype kullanıyor musunuz?

Bilgi İçin : Skype
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

3 yorum - “Skype ile Ekran Paylaşın”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    Skype her zaman öncü

  2. SDN Okuru dedi ki:

    ücretsiz olan kısım neresi onu anlamadım, kontür yükle diyor 10 euro

  3. SDN Okuru dedi ki:

    Yes.

" Skype ile Ekran Paylaşın konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Skype ile Ekran Paylaşın ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Skype ile Ekran Paylaşın ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "