Okunma

Skype PC ve iPhone İçin de Güncellendi


01 Temmuz 2009 Çarşamba 07:16
Skype PC ve iPhone İçin de Güncellendi

Henüz önceki gün Windows Mobile için Skype 3.0 sürümü yayınlayan Skype ekibi, şimdi de Windows için 4.1 ve iPhone için 1.1 sürümlerine güncelleme gerçekleştirdi. Ekran paylaşımı, doğum günü hatırlatıcı ve gelişmiş ses ve video kalitesi sunan Skype 4.1, beta sürümdeki bazı hataları da gideriyor.

Öte yandan iPhone ve iPod Touch için yayınlanan Skype 1.1 de sesli postaları mobil cihazınızdan dinlemeyi ve SMS göndermeyi mümkün kılıyor.

:: Skype 4.1 for Windows’u indirin.

:: Skype kullanıyor musunuz?

Bilgi İçin : Skype
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Skype PC ve iPhone İçin de Güncellendi konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Skype PC ve iPhone İçin de Güncellendi ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Skype PC ve iPhone İçin de Güncellendi ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "