Okunma

Skype 5.13 iPhone için Çıktı


03 Haziran 2015 Çarşamba 18:00
Skype 5.13 iPhone için Çıktı

Microsoft, iPhone akıllı telefon kullanıcıları için Skype’ın yeni sürümünü kullanıma sundu. Skype 5.13 ile birlikte iPhone sahipleri artık kendilerine uygulama üzerinden gönderilen linklerin içeriklerini adrese gitmeden de görebilecekler. Apple Watch ile de uyumlu olan Skype 5.13 versiyonu sayesinde akıllı saatin kullanıcıları, iPhone’larını ceplerinden çıkartmadan gelen Skype çağrılarına sesiyle yanıt verebilecek.

Apple Watch üzerinden, Skype listenizdeki favori kişilerinizle sadece akıllı saati kullanarak da konuşmanız artık mümkün. Bunun için yapmanız gerekense Skype for iPhone uygulamasını açmanız, favoriler sekmesine gelip, alttaki favorilere ekle kısmına dokunmak. Böylece saat üzerinden iPhone aracılığıyla Skype sohbeti gerçekleştirebilirsiniz.

15-06/03/skype-on-iphone.jpg

Skype iPhone daha da güçlendi

Skype for iPhone son sürüm ile birlikte aynı zamanda tüm konuşmaları Force Touch özelliğiyle seçebilmek de mümkün.

Ayrıca listenizdeki arkadaşlarınızdan bir tanesi sizi Skype for iPhone ile aradığında Apple Watch bildirimde bulunuyor, red ya da onay verebiliyorsunuz. Çağrıya onay verirseniz telefonunuzu kullanmak durumunda kalıyorsunuz.

Ücretsiz olan uygulamayı buradan indirebilirsiniz.

Uygulama içi ödeme seçenekleri olduğunu da hatırlatmış olalım.

:: Skype iPhone versiyonunu kullanıyor musunuz?
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Skype 5.13 iPhone için Çıktı konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Skype 5.13 iPhone için Çıktı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Skype 5.13 iPhone için Çıktı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "