Okunma

Skype Mac İçin Güncellendi


08 Ocak 2009 Perşembe 13:30
Skype Mac İçin Güncellendi

Apple’ın bilgisayarlarını kullanıyorsanız, Skype for Mac 2.8 beta sürümü sizin için yayınlandı. San Fransisco‘daki Macworld Expo ile aynı haftaya denk getirilen yeni sürümde ekran paylaşımı gibi önemli özellikler yer alıyor. Skype Access sayesinde MacBook ve MacBook Pro’larla Boingo erişim noktalarından kablosuz bağlantı kurmak da artık mümkün.

Yeni bağlantı ekleme sistemini çok daha kolay hale getiren ve kişilere notlar ekleme olanağı da sunan Skype for Mac 2.8 beta sürümünü buraya tıklayarak indirebilirsiniz.

:: İnternet görüşmelerinde Skype kullanıyor musunuz?

Bilgi İçin : Skype
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Skype Mac İçin Güncellendi konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Skype Mac İçin Güncellendi ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Skype Mac İçin Güncellendi ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "