Okunma

Skype Görüşmelerini Kaydedin


29 Mart 2008 Cumartesi 22:00
Skype Görüşmelerini Kaydedin
Yapılan sesli görüşmeleri kaydetmek için şüphesiz birçok yazılım mevcut. Ancak Windows kullanıyorsanız ve görüşme yaptığınız program Skype ise, hiçbirine para ödemenize gerek yok; pratik kullanımı ve tamamen ücretsiz olmasıyla gönülleri fetheden Call Graph emrinizde.


Ölümsüz Sohbetler

Amacınız ne olursa olsun; ister sevgilinizin sesini tekrar tekrar dinlemek için, ister önemli bir toplantının detaylarını kaçırmamak için, isterseniz de mahkemede aleyhine delil olarak kullanmak için, Call Graph konuşmalarınızı herhangi bir limit koymadan 128kbps MP3 formatında kaydediyor. Diğer uygulamaların çoğunun belirli bir zaman sınırı (15 dakika gibi) varken, bu ücretsiz Skype eklentisi için tek sınır sabit disk boyutunuz.

Call Graph’ı kurduktan sonra, sistem tepsisindeki simgesine tıklayarak görüşmeleri otomatik olarak kaydedip kaydetmeme ayarını da yapabilirsiniz. Görüşme bittiğinde, bir pencere ile son yaptığınız görüşmeler listesi görüntülenir. Buradaki dosyaları çalabilir, adını değiştirebilir, etiketleyebilir veya silebilirsiniz. Ayrıca önceki görüşmeler için bir arama çubuğu da mevcut. Şimdilik sadece Windows uyumlu ve açık beta sürümünde olmasına rağmen, Call Graph, ücretsiz bir kayıt eklentisi arayanlara ilaç gibi gelecek.

:: Call Graph eklentisini ücretsiz indirmek için tıklayın.

:: Konuyla ilgili görüşlerinizi forumda paylaşın.

Yazan: Erhan Kahraman
Bilgi İçin: Call Graph
SDN – http://shiftdelete.net
yazarVolkan Bilgin

14 yıldır profosyonel olarak bilişim sektöründe çalışan Volkan tam bir teknoloji meraklısı, sinema tutkunu, oyun bağımlısı. Bir çok teknolojinin çıkışına şahitlik eden Volkan ayrıca müzik, resim ve heykelle de uğraşıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Skype Görüşmelerini Kaydedin konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Skype Görüşmelerini Kaydedin ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Skype Görüşmelerini Kaydedin ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "