Okunma

Skype Ramazan’ınızı Kutlar


11 Eylül 2009 Cuma 09:37
Skype Ramazan’ınızı Kutlar

Ankara, Adana, Antalya ve Trabzon‘da Ramazan Ayı içerisindeki festivallere katılacak olan Skype, buradaki standlarına gelen ziyaretçileri çeşitli sürprizlerle karşılıyor. Skype-to-Skype kullanarak dünyanın her yerine ücretsiz sesli ve görüntülü aramalar yapma fırsatının sunulacağı standlarda bunun yanı sıra aile ve arkadaşlarından henüz Skype üyesi olmamış ziyaretçiler için yine Skype üzerinden sabit ya da mobil hatlara ücretsiz arama yapma imkanı sunuyor.

 

Festivallerin yapılacağı illerde kurulacak Skype standlarında bulunan Skype video bağlantısı ile görüntülü konuşma imkanı bulacak ziyaretçilere sabit ya da mobil hatlara yapacakları aramalar veya SMS gönderimleri için kullanabilecekleri 30 dakikalık ücretsiz Skype Kredi kuponları hediye ediliyor.

Ücretlendirme

Ziyaretçiler, Skype kredilerini kullanarak dünyanın her yerinden Türkiye’deki mobil hatları dakikası 0.324 TL‘den sabit hatları ise dakikası 0.060 TL‘den, Almanya ve Amerika’daki sabit hatları ise dakikası 0.042 TL‘den arayabilecekler.  Standa gelen ziyaretçilere Skype’ın kurulum ve kullanımı ile ilgili bilgi de aktarılacak.


Skype Gelişen Pazarlardan Sorumlu Direktör Rouzbeh Pasha, toplantıda Türkiye’ye özgü çözümleri geliştirmek istediklerini de belirtti.

 

Türkiye’nin genç ve dinamik bir internet kullanıcısı profiline sahip olması bakımından gelişmekte olan pazarlar arasında Skype açısından çok önemli bir yere sahip olduğunu vurgulayan Skype Gelişen Pazarlardan Sorumlu Direktör Rouzbeh Pasha konuyla ilgili olarak yaptığı açıklamada şu sözleri söyledi;

Skype kullanarak aramaların daha uygun koşullarda yapabilmesi ve tasarrufu teşvik için Türkiye’de uyguladığımız sabit ve mobil hatlara yönelik konuşma ücretlerimizi düşürdük. Hedefimiz Türk halkının özellikle Ramazan Ayı gibi özel bir dönemde dünyanın her köşesindeki sevdikleriyle saat farkı, mesafe ve masrafları düşünmeden rahatça iletişim kurabilmesine yardımcı olabilmektir.

:: Skype kullananlar arasında mısınız?

Bilgi için: Skype
yazarMelih Çelik

Gazeteciler Mahallesi Yazarlar Sokak doğumlu olduğu için meslek olarak gazeteciliği seçmiştir. Şu sıralar, geçmişte kendisi için söylenen 'internette on editör gücündedir' ünvanını yeniden almak için uğraşmaktadır.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Skype Ramazan’ınızı Kutlar konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Skype Ramazan’ınızı Kutlar ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Skype Ramazan’ınızı Kutlar ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "