Okunma

Yılbaşını Web Üzerinden Kutlar mısınız?


02 Aralık 2010 Perşembe 10:30
Yılbaşını Web Üzerinden Kutlar mısınız?

İnternet’in yaygınlaşmasıyla birlikte insanların özel günleri kutlama anlayışları da değişmeye başladı. Geçtiğimiz bayramlarda görüntülü konuşma konusunda büyük ilgi gören Skype platformu, yeniyıl için de özel bir kampanya başlattı.(Skype’ı Kaç Kişi Kullanıyor?)

Firma, yaptığı açıklamayla kullanıcılara teknolojiyle yeniyılın nasıl kullanılacağı konusunda tavsiyelerde bulundu.

Platform yeniyıl kutlamasını internet üzerinden yapmak için Skype’ın televizyon, cep telefonu ve HD kamera desteklerini ön plana çıkartmaya başladı.

Skype Neleri Tavsiye Ediyor?

 

Popüler program web sitesinde açtığı üç özel bölümle kullanıcılara bu konuda neler yapabileceğini detaylı şekilde anlattı. Skype’ın televizyon yeteneklerini görmek için bu linkte tıklayabilirsiniz.

Programın cep telefonu yetenekleri için buraya HD kamera özelliğini görmek için ise bu adrese göz atabilirsiniz.

:: Yeniyılda sevdiklerinizle Skype üzerinde kutlama yapmayı düşünüyor musunuz?
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Yılbaşını Web Üzerinden Kutlar mısınız? konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Yılbaşını Web Üzerinden Kutlar mısınız? ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Yılbaşını Web Üzerinden Kutlar mısınız? ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "