Okunma

Skype’ın WP7 Uygulaması Sonunda Çıktı


28 Şubat 2012 Salı 07:00
Skype’ın WP7 Uygulaması Sonunda Çıktı

Microsoft, satın aldığı Skype’ı bir türlü kendi ürünü olan Windows Phone 7’ye uygulama olarak getirememesi sebebiyle eleştiriliyordu. Neredeyse Windows Phone 7 dışında bütün platformlarda olan Skype’ın beklenen Windows Phone sürümü sonunda yayınlandı. Microsoft, beklenen açıklamayı kendi yaptı.

Ancak baştan belirtelim, yayınlanan uygulama beta. Windows Phone 7 sahipleri şu an marketplace’e girerek Skype’ın beta uygulaması diledikleri gibi indirip kullanmaya başlayabilirler. Tamamen Windows Phone 7 tasarımına uygun olarak hazırlanan Skype, WP7 kullanıcılarını büyük bir dertten kurtaracak. 

Skype’ın son sürüm uygulamasının Nisan ayı gibi yayınlanabileceği belirtildi. O zamana kadar beta uygulamasını kulanabilirsiniz. Microsoft ayrıca Skype uygulamasından tam verim alınabilecek telefon modellerini de açıkladı. Buna göre Nokia Lumia 710 ve 800, HTC Radar ve TITAN, Samsung Focus S ve Focus Flash; Skype’ın tavsiye ettiği telefon modelleri.

:: Windows Phone 7 için Skype’ı bekliyor muydunuz?

 
yazarYusuf Canpolat

Teknolojiyle bütünleşmiş halde yaşamakta olan yazar iPhone'unu yanından hiç ayırmaz. Her an her yerde internete bağlıdır ve aynı zamanda sıkı bir konsol oyuncusudur.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Skype’ın WP7 Uygulaması Sonunda Çıktı konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Skype’ın WP7 Uygulaması Sonunda Çıktı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Skype’ın WP7 Uygulaması Sonunda Çıktı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "