Okunma

Halen en çok oynanan oyunlar arasında!


10 Temmuz 2018 Salı 11:30
Halen en çok oynanan oyunlar arasında!

The Elder Scrolls V: Skyrim 2011 yılında piyasaya çıktığı ilk günlerden beri hiç durmadan satın alınmaya devam ediyor. Oyun, sunduğu sürükleyici hikaye ve başarılı RPG yapısı ile ilk çıkış yaptığı 2011 yılından bu yana oyuncuların ilgi odağı olmaya devam ediyor.

Skyrim’in yönetmeni “Bırakmamızı istiyorsanız, satın almayı bırakın!”

TES V’in satış rakamları karşısında şaşkınlığını gizleyemeyen yapımcı firma Bethesda, bu konu hakkında resmi bir açıklama yaptı.

skyrim

Bethesda Game Studios direktörü Todd Howard son dönemlerde katıldığı bir etkinlikte, halen milyonlarca insanın bu oyunu oynadığını ve satın aldığını belirtti. “Oyunu bırakmamızı istiyorsanız, satın almayın!” şeklinde espri yapan Howard, yapımın güncel kalacağı mesajını vermeyi de ihmal etmedi.

2014 yılında patlama noktasına erişen ve 20 milyon kopya satan yapım, birçok farklı platforma yönelik olarak çıkış yaptı. Skyrim PlayStation 3, Xbox 360, PC, PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch ve PlayStation VR bünyesinde yer alıyor. Son şaşırtan haber ise yapımın Amazon tarafından üretilen Alexa cihazına uyarlanacağı yönünde.

The Elder Scrolls VI ile yeni RPG tarzı için çalışan firma, tüm bu yoğun tempoya rağmen halen bu başarılı yapımı ayakta tutacaklarını belirtiyor.
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Halen en çok oynanan oyunlar arasında! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Halen en çok oynanan oyunlar arasında! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Halen en çok oynanan oyunlar arasında! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "