Okunma

Slack için karanlık mod yayınlandı


10 Mart 2019 Pazar 15:00
Slack için karanlık mod yayınlandı

İş yerleri için, sunmuş olduğu özelliklerle, iletişimi çok daha pratik ve etkili bir hale getiren Slack, karanlık mod desteğine kavuşuyor.

Slack için karanlık mod desteği geldi

Sunmuş olduğu kendine has özelliklerle, iş yerleri için mesajlaşma platformu dediğimizde, aklımıza ilk olarak Slack uygulaması geliyor. Konulara göre farklı kanallarla, mesajları düzenli ve organize bir şekilde tutan mesajlaşma platformu, iOS ve Android için yeni bir özellik sunmaya hazırlanıyor.

Özellikle Android Q ile gelecek olan, sistem geneli karanlık moddan sonra uygulama geliştiricileri, uygulamalarına birer birer karanlık mod desteği eklemeye başladılar.

slack 2

Neredeyse tüm Google uygulamalarına gelmiş olan karanlık mod, Android Q final sürümü yayınlandığında, üçüncü parti uygulamalar için de oldukça geniş bir destek sunmuş olacak.

Bir internet sitesinin fark ettiği özellik, Slack uygulamasının beta sürümüne kayıtlı iOS ve Android kullanıcıları için şimdiden kullanılabilir durumda. Eğer beta programına kayıtlı iseniz, hemen uygulamayı karanlık moda geçirebilirsiniz.

Karanlık modun bu kadar popülerleşmesinin sebepleri arasında, gece gözleri daha az yorması, en önemli faktör. Karanlık modun bazı ekran türleri için pil konusunda çok daha iyi sonuç vermesi de, kullanıcıları karanlık moda yöneltiyor.
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “Slack için karanlık mod yayınlandı”

  1. The.android dedi ki:

    Şılak 😂😂😂

" Slack için karanlık mod yayınlandı konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Slack için karanlık mod yayınlandı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Slack için karanlık mod yayınlandı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "