Okunma

Ne Yaptığınızı Bilin


16 Mart 2009 Pazartesi 21:11
Ne Yaptığınızı Bilin

Bilgisayarda iken yaptığınız her türlü aktiviteyi kaydederek sizin için aktivite raporu hazırlayan Slife, ilginç arayüzü ve istatistiki bilgileriyle dikkat çekiyor. Gün gün tüm yaptıklarınızı hafızasına kaydeden yazılımı birbirinden farklı arayüz seçenekleri ile kullanabiliyorsunuz.

 


Resmin büyük halini görmek için üzerine tıklayın.

 

Girdiğiniz internet sitelerini kategorilerine göre değerlendirerek e-postalarınıza mı yoksa oyun sitelerine mi daha fazla vakit ayırdığınızı görebilirsiniz. Hedef belirleme bölümü de bulunan Slife’de her bir kategori için belirli bir zaman limiti koyarak programın o süre sonunda sizi uyarmasını sağlayabilirsiniz.

İndirin

:: Yazılımı indirmek için tıklayın. (513 KB)

:: Yazılım hakkındaki sorunlarınızı SDN forumlarında cevaplıyoruz.

Bilgi için: Slife Labs, LLC
yazarErdem Yener

Geçmiş yıllardan beri teknoloji dünyasıyla iç içe olan Erdem, yeni haberleri ve teknolojik gelişmeleri paylaşmaktan mutluluk duyuyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Ne Yaptığınızı Bilin konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Ne Yaptığınızı Bilin ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Ne Yaptığınızı Bilin ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "