Okunma

Blu-ray Diskleri Kırın!


30 Aralık 2008 Salı 07:30
Blu-ray Diskleri Kırın!

Blu-ray ortamında film satın almaya meraklıysanız, ama koleksiyonunuzu dijital ortama da taşıma hedefiniz varsa kopyalama konusunda bazı sorunlar çekersiniz. Çünkü DVD’lere nazaran çok daha gelişmiş kopya korumalarına sahip olan Blu-ray diskler, başınıza dert olması ve parasını verdiğiniz içeriğin istediğiniz forma girmemesi konusunda türlerinin en gelişmiş örneğidir. Dolayısıyla gerekli donanımınız yoksa, örneğin analog bağlantıdan Full HD çıkış bile alamayabilirsiniz.

Öyleyse Kırın!

Öncelikle hatırlatalım, kırmaktan kastımız büyük bir balyoz darbesiyle diskleri moleküllerine ayırmak değil, disk içindeki filmi istediğiniz gibi kullanma hakkını, bunu sizden gasp edenlerden geri almak. Son zamanlarda çıkan Blu-ray filmler daha gelişmiş bir kopya koruma algoritmasıyla korundukları için geçtiğimiz senenden bu yana piyasada bulunan yazılımlar bu korumaları aşamıyordu. Slysoft tarafından sunulan AnyDVD HD yazılımının yeni sürümü, en yeni algoritmaları da çözebiliyor ve size aradığınız özgürlüğü veriyor.

Nasıl Çalışır?

AnyDVD HD yazılımı, sistemde bir sürücü gibi çalışarak kopya korumalı içeriğe bu koruma mekanizmalarını atlayarak erişmenizi sağlıyor. Bu şekilde DVD ve Blu-Ray gibi ortamlardan alacağınız videoyu istediğiniz bir başka biçime çevirebiliyorsunuz. Bu yazılım aynı zamanda içindeki araçlar sayesinde Windows tarafından okunamayan disklerin içeriğini de bilgisayarınıza kaydetmeye izin veriyor. Sonrası zaten size kalmış.

İndirin

:: AnyDVD HD’nin en son sürümünü indirmek için tıklayın.

:: SDN forumlarında yazılımla ilgili teknik destek alın.

Bilgi için: Slysoft
yazarBerkin Bozdoğan

Hayatını kamera karşısında değişik hareketler yaparak ve oyun sunucularında balistik incelemelerle bulunarak geçiren Berkin SDN ekibinin başına yeni çoraplar örmek için geri döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

2 yorum - “Blu-ray Diskleri Kırın!”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    bende çalışmadı arkadas başka prg kullanıyorum

  2. SDN Okuru dedi ki:

    bir filme 60 80ytl verecek kadar zengin olsam kopya korumasını düşünmezdim sanırım:)

" Blu-ray Diskleri Kırın! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Blu-ray Diskleri Kırın! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Blu-ray Diskleri Kırın! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "