Okunma

Smile ADSL’den Yeni Kampanya


19 Şubat 2010 Cuma 14:19
Smile ADSL’den Yeni Kampanya

İnternet sağlayıcısı Smile ADSL,  kullanıcıların ilgisini çekmek için yeni bir kampanya başlattı.  Bu kampanya süresince firmaya abone olan tüketiciler 6 ay boyunca ayda  4,99 TL‘ye internette bağlanabilecek.

İndirim hıza göre değişecek

Hesaplı İnternet Kampanyası kapsamında 1 Mb hızda 4 GB limitli internetten yararlanmak isteyen aboneler, 24 aylık seçenekte ilk 6 ay boyunca yalnızca 4,99 TL ödeyerek yüzde 80‘e varan indirim kazanıyor.

8 Mb‘e kadar hızda 4 GB limitli internet ise kampanya çerçevesinde ilk 6 ay boyunca ayda sadece 6,99 TL’ye alınabiliyor. Üstelik dileyene bu paketin 12 aylık seçeneği de sunuluyor.

:: Bu kampanyayı cazip buldunuz mu?
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Smile ADSL’den Yeni Kampanya konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Smile ADSL’den Yeni Kampanya ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Smile ADSL’den Yeni Kampanya ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "