Okunma

Smile İnternette Güvenliği Artırıyor


03 Temmuz 2009 Cuma 08:36
Smile İnternette Güvenliği Artırıyor

İnternet içeriğinin her geçen gün yeni tehditlerle birlikte kullanıcıların başını daha çok ağrıtması son dönemin en dikkat çekici kullanıcı şikayetleri arasında yer alıyor. Kullanıcıların interneti kullanırken kısıtlanmaları, girdikleri sayfalarda her an bir sorunla karşılaşma korkuları ve daha birçok tehdidin birleşmesi, internetin özgürlüğüne büyük darbe indiriyor. Smile ADSL abonelerini bu gibi tehditlerden Trend Micro Online Security Services ile uzak tutarak, internetin keyfini gönül rahatlığıyla çıkarmalarını sağlıyor.

Trend Micro Online Security Services Smile ADSL abonelerine “Smile Güvenlik Paketi“ne erişme imkanı sunmaya başlamasının ardından geçen zamanda kullanıcılar ücretsiz deneme fırsatı buldukları yazılımı her ay faturalarına yansıyan 1.99 TL ile ödemiş oluyorlar. Bu kullanıcıları yıllık ödeme yaparak bilgisayarlarını kullanmadıkları aylarda güvenlik hizmetini almama olanağını da sağlıyor.

 

Bu paketle hiçbir işlemle uğraşmadan gönül rahatlığıyla interneti kullanabilirsiniz.

 

Smile ADSL‘in sunduğu avantajlı ve kapsamlı güvenlik çözümü, bilgisayarları gerek iç, gerekse dış tehditlere karşı en iyi şekilde koruyacak biçimde geliştirilmiş Trend Micro Online Security Services oluşturuyor.

Bu yazılım, Anti-virüs, Anti-Spyware, Anti-Spam, e-posta tarama, Anti-Phishing, güvenlik duvarı, ebeveyn kontrolü ve kablosuz ağ bağlantı kontrolü gibi çok yönlü koruyucu özellikleri tek bir pakette sunuyor.

:: Hangi güvenlik paketini kullanıyorsunuz?
yazarSDN Yazarı

Akıllı telefon, tablet, taşınabilir bilgisayar, mobil uygulamalar, donanım incelemeleri ve haberleri; kısaca Türkiye'nin en iyi teknoloji sitesi!
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Smile İnternette Güvenliği Artırıyor konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Smile İnternette Güvenliği Artırıyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Smile İnternette Güvenliği Artırıyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "