Okunma

SMS İle Aidat Ödeme Dönemi


16 Temmuz 2011 Cumartesi 13:30
SMS İle Aidat Ödeme Dönemi

Mobil ödeme teknolojisi birçok sorun için çözüm sunuyor. Aylık aidat gerektiren, dernek, apartman, vakıf ve dergi gibi kurum ya da ürünlerin abonesi olanlar için Avea oldukça ilginç bir hizmet sundu.

Firmanın mobil internet çözümleri kapsamında olan bu servis tüketicilerin sadece SMS yolluyla istediği aidatı ödemesini sağlıyor.

Sistem Nasıl Çalışıyor?

Bu kapsamda ödeme yapan tüketicilerin ücretleri ise faturasından ya da hattında bulunan liralar karşılığında tahsil ediliyor. Bu işlemi başlatmak için kurumların Avea‘nın yeni hizmetine başvurması gerekiyor.

Kurumlar aylık olarak aidat raporlarına ve istatistiklere de ulaşabiliyor. Ayrıntılı bilgi için bu adrese başvurabilirsiniz.
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" SMS İle Aidat Ödeme Dönemi konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere SMS İle Aidat Ödeme Dönemi ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda SMS İle Aidat Ödeme Dönemi ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "