Snapchat’ten hikayeler için yeni bir özellik!


31 Mart 2020 Salı 16:55
Snapchat’ten hikayeler için yeni bir özellik!

Bildiğimiz gibi, Snapchat‘in ilk olarak 2013′te tanıttığı hikayeler özelliği, kullanıcıların 24 saat sonra kaybolan fotoğraf ve videolar yayınlamasını mümkün kılıyor. Instagram ve Facebook tarafından klonlanan Snapchat’in Hikayeler formatı hala daha çeşitli uygulamalar tarafından kopyalanmaya devam ediyor. Snapchat de özelliğinin orijinalliğini koruyarak farklı bir girişim için kolları sıvadı. Snapchat kullanıcıları artık, en son güncelleme sayesinde hikayelerini Snapchat dışında da paylaşabilecek.

Kullanıcılar diğer uygulamalarda da Snap’lerini paylaşabilir

Bugün tanıtılan App Stories özelliği, Snapchat’in üçüncü taraf geliştiricilere bir nevi daveti. Böylece üçüncü taraf yazılım geliştiricileri App Stories’i ve Snapchat’in mevcut teknolojisini kullanarak Stories özelliklerini uygulamalarına kolayca getirebilecek. Ve kullanıcılar Snap’lerinin başka bir uygulamada yer almasına izin verebilecekler.

App Stories, diğer uygulamaların Snapchat entegrasyonlarını sağlayabilmesi için bir tür kod olan Snap Kit’in bir parçası. Bu özellik sayesinde, yazılım geliştiricilerinin, kendi Hikaye özelliklerini sıfırdan oluşturmasına gerek kalmayacak. Kullanıcılar, Snapchat içindeki paylaşım ekranından, entegrasyonu sağlamış uygulamalara hikayelerini gönderebilirler.

Yeni özellikle bir hikayeyi daha fazla kişi görebilecek

App Stories, kullanıcıların Snapchat fotoğraflarını ve videolarını diğer uygulamalara aktarmalarına olanak tanıyacak ve teorik olarak sosyal uygulamadan içerik görebilecek kişi sayısını artırmış olacak. Yeni özellik, Snapchat’in daha fazla kişiye tanıtılmasına yardımcı olabilir. Bunun yanında şirketin reklam gelir akışını artırarak kullanıcı büyümesini sürdürmelerine yardımcı olabilir.

Bunun yanı sıra şirket, demografik bilgilerin ve arkadaş listelerinin, üçüncü taraf uygulamalarıyla paylaşılmadığını söylüyor. Dört uygulama; Triller, Squad, Hly ve Octi, Snapchat entegrasyonunu oluşturmak için App Stories özelliğini kullandı. Snapchat kullanıcıları, favori uygulamalarının, Snapchat Stories entegrasyonuna adapte olup olmadığını görmek için bir süre beklemek zorunda kalacaklar. 2019’un dördüncü çeyreğinde Snapchat, Snap Kit’i kullanarak 150 yeni iş ortağı ile anlaştı.
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Snapchat’ten hikayeler için yeni bir özellik! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Snapchat’ten hikayeler için yeni bir özellik! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Snapchat’ten hikayeler için yeni bir özellik! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

En yeni Videolar

  1. 1 Demon's Souls oynanış videosu yayınlandı! Demon's Souls oynanış videosu yayınlandı!
  2. 2 iPhone'a her şeyi yaptıran Siri kestirmelerini denedik! iPhone'a her şeyi yaptıran Siri kestirmelerini denedik!
  3. 3 Herkes onu konuşuyor: OnePlus 8T inceleme Herkes onu konuşuyor: OnePlus 8T inceleme
  4. 4 EBA için en iyi 5 tablet önerisi! EBA için en iyi 5 tablet önerisi!
  5. 5 Başkasının telefonunu kontrol ettiren uygulama denedik! Başkasının telefonunu kontrol ettiren uygulama denedik!
  6. 6 A101'de satılacak Huawei Band 4 özellikleri neler? A101'de satılacak Huawei Band 4 özellikleri neler?
  7. 7 SDN ofisi için yeni bir alışveriş deneyimi yaşadık! SDN ofisi için yeni bir alışveriş deneyimi yaşadık!
  8. 8 Sony WH-1000XM4 efsane kulaklık elimizde! Sony WH-1000XM4 efsane kulaklık elimizde!
  9. 9 Beklenen telefon iPhone 12 elimizde! Beklenen telefon iPhone 12 elimizde!
  10. 10 Samsung Galaxy S20 FE satın almak için 5 sebep! Samsung Galaxy S20 FE satın almak için 5 sebep!