Okunma

Snapchat’ten, Mobil Veri Odaklı Güncelleme!


11 Ağustos 2015 Salı 19:00
Snapchat’ten, Mobil Veri Odaklı Güncelleme!

Android ve iOS tarafının popüler sosyal ağlarından olan Snapchat, gizlilik odaklı fotoğraf paylaşımına imkan tanıyan sistemi ile kullanıcıların dikkati çekmeyi başarmış ve kısa zamanda popüler uygulamalar arasında yer almıştı. Gelişim sürecine devam eden Snapchat, kullanıcı geri dönüşeriyle paralel olarak yenilikler ve düzeltmeler de yayınlamayı sürdürüyor.

Son gelen iOS ve Android Snapchat uygulaması güncellemesi ile de, kullanıcılardan aldığı geri dönüşlerin neticesi olarak artık Travel Mode yani Seyahat Modu, aktif edilmiş oldu.

15-08/11/news2-snapchat-ios-ve-android-guncellemesi-2015.jpg

Snapchat’in yeni Seyahat Modu!

Yeni güncelleme ile kullanıcıların hizmetine sunulan Seyahat Modu, mobil veri kullanımı azaltmak adına hazırlanmış bir yeni servis… Zira Seyaha Modu aktif edildiği zaman, hikayeler, güncellemeler ve gönderilerin otomatik olarak yüklenmesinin önüne geçilmiş. Sadece kullanıcının Travel Mode açık iken üzerine tıkladığı güncellemelerin yüklenmesine imkan sağlayan bu yeni özellik ile Snapchat, kullanıcılarının özellikle yurtdışı kullanımlarında büyük mobil veri tasarrufu sağlayabileceklerini vurguluyor!

Snapchat Güncellemesi ile Emoji Kullanımı Mümkün Hale Geldi!

15-08/11/news-snapchat-ios-ve-android-guncellemesi-2015.jpg

Bilindiği gibi Snapchat kullanıcıları fotoğraflarını paylaşmadan önce üzerine yazı veya sembol ekleyebiliyordu. Yeni gelen Snapchat güllemesi ile emoji ve yeni sembollerin de bu kapsama dahil edildiği dikkat çeken yeniliklerden olmuş.

Söz konusu emoji desteğini ve Travel Mode yani Seyahat Modunu, iOS ve Android Snapchat uygulamanızı güncelleyerek, deneme imkanı bulabilirsiniz.

:: Snapchat’in yeni Seyahat Modu hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce Emoji desteğinin gelmiş olması kullanıcıların aktif kullanımını etkiler mi?
yazarEren Ertem

1997 yılında ilk bilgisayarı ile içine girdiği teknoloji dünyasına, Elektrik-Elektronik Mühendisliği ile devam ediyor. Ayrıca Bilim ve Teknoloji ile ilgili araştırma yapmak ve makaleler hazırlamak, başlıca uğraşları arasında yer alıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

3 yorum - “Snapchat’ten, Mobil Veri Odaklı Güncelleme!”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    Bana böyle şeylerle gelin 😀

  2. SDN Okuru dedi ki:

    Vlla güzel olmuş

  3. SDN Okuru dedi ki:

    Oh be artık snapi indirebilirim data pakedimin içine ediyordu çünkü

" Snapchat’ten, Mobil Veri Odaklı Güncelleme! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Snapchat’ten, Mobil Veri Odaklı Güncelleme! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Snapchat’ten, Mobil Veri Odaklı Güncelleme! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "