Okunma

IBM ile Etkin Sosyal Medya Takibi


08 Mart 2016 Salı 19:04
IBM ile Etkin Sosyal Medya Takibi

Facebook, Twitter, Instagram ve diğer sosyal medya mecraları günümüzde çok önemli bir yere sahip. Hâl böyle olunca şirketler de sosyal medyadan gelen geri bildirimleri takip etmek, verileri analiz etmek ve ona göre aksiyon almak istiyor.

Ayrıca yeni bir atılım yapmayı düşünen şirketler için yine sosyal medyada analiz edilmesi ve işlenmesi gereken birçok veri bulunuyor. Hâliyle bu verileri bir şirketin tek başına analiz etmesi mümkün olmuyor. Bu işlem için mutlaka özel olarak geliştirilmiş bir yazılıma ihtiyaç duyuluyor.

IBM Social Command Center neler sunuyor?

Donanımda olduğu kadar yazılımda da çok başarılı bir şirket olan IBM, tam da bu ihtiyaca cevap olmak adına Social Command Center adını verdiği bir yazılım geliştirdi. Social Command Center, müşterilerin isteğine göre özelleştirilebilen ve birçok farklı sosyal medya verilerini tek ekranda gösterebilen bir sosyal medya aracı.

Geçtiğimiz günlerde ülkemizdeki basın mensuplarına lanse edilen Social Command Center ile ilgili IBM Dönüşüm Lideri Maja Barel ile Social Command Center’ı konuştuk. Dilerseniz sözü daha fazla uzatmayalım ve sizi röportajımızla baş başa bırakalım. İyi Seyirler.
yazarKerem Enginar

Özellikle akıllı telefonlar olmak üzere uzun süredir en yeni mobil ürünleri inceleyen Kerem, bunun yanı sıra donanım ürünleriyle de ilgileniyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" IBM ile Etkin Sosyal Medya Takibi konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere IBM ile Etkin Sosyal Medya Takibi ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda IBM ile Etkin Sosyal Medya Takibi ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "