Okunma

Socialbakers Ağustos 2012 Türkiye Raporu


06 Eylül 2012 Perşembe 21:13
Socialbakers Ağustos 2012 Türkiye Raporu

Socialbakers, Ağustos 2012 Facebook istatistiklerini açıkladı. Rakamlara bakıldığında en çok hayranı bulunan ilk marka sayfası Facebook Marketing. Fakat bu, Facebook’un global sayfası olduğu için sayı bir hayli kalabalık. Gerçek ilk 3’e baktığımızda ise Avea, Turkcell ve Volkswagen Türkiye‘yi Türkiye’nin en geniş katılımlı Facebook marka sayfaları olarak görebiliyoruz.

Hayran sayılarına göre sıralamda ise en çok beğeni kazanan sayfalar İzlesene.com, Namaz ve Müzik Keyfi adlı sayfalar. 

Socially devoted olarak adlanan, müşterilerine Facebook sayfaları üzerinden destek veren, sorun çözmeye çalışan ilk 4 marka Turkcell, Samsung Türkiye, Trendyol ve Limango Türkiye ise müşterilerine verdiği yüksek cevaplama oranları ile dikkat çekiyor. Detaylı infografiğe hemen aşağıdan göz atabilirsiniz.

:: Socialbakers Ağustos 2012 Türkiye Raporu
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

2 yorum - “Socialbakers Ağustos 2012 Türkiye Raporu”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    Turkcell cidden her yönden harika bir firma..

  2. SDN Okuru dedi ki:

    Geçecen bunları hacı… facebook öldü sen daha onun istatiksel raporunu yayınlıyorsun..

" Socialbakers Ağustos 2012 Türkiye Raporu konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Socialbakers Ağustos 2012 Türkiye Raporu ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Socialbakers Ağustos 2012 Türkiye Raporu ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "