Okunma

Son 10 Yılın En İyi Viral Videoları!


27 Şubat 2015 Cuma 15:30
Son 10 Yılın En İyi Viral Videoları!

2005 yılının Şubat ayı içerisinde kurulan Youtube, 10 yılı devirmiş durumda. 10 yıl boyunca Youtube, gerek kurumların gerek ise kişilerin milyonlarca kullanıcıya ulaşmasına olanak sağlayan sosyal bir video platformuna dönüşmüş durumda.

2006 yılında Google tarafından satın alınan şirketin, yeni gelen haberlere göre kar elde edemediği de söyleniyor. Google, kar elde etmek için gelecekte paralı bir sürüm yayınlayacak mı bu durumu nasıl düzeltecek bunları zaman gösterecek.

Youtube gibi platformların çoğalması ile birlikte viral videoların da önemi çok arttı, reklam yapmanın, büyük kitlelerin dikkatini çekmenin en kolay yolu olduğu için firmalar tarafından çok tercih ediliyor.

Son 10 içerisinde Youtube üstünden yayınlanmış en eğlenceli ve en iyi viral videoları içeren 16 dakikalık video karşınızda. İyi seyirler…

:: Son 10 yılın en iyi viral videoları hakkında ne düşünüyorsunuz?
yazarArden Papuççiyan

Marmara Üniversitesi'nde Gazetecilik Bölümü öğrencisi Arden, tam bir teknoloji bağımlısı. Uzun zamandır takip ettiği ShiftDelete.Net'te, şimdi teknoloji bilgisini okurlarımızla paylaşacak.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

3 yorum - “Son 10 Yılın En İyi Viral Videoları!”

  1. Mg. dedi ki:

    Balýkesir’in Çýlgýn Eþþekleri’ni göremedik

" Son 10 Yılın En İyi Viral Videoları! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Son 10 Yılın En İyi Viral Videoları! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Son 10 Yılın En İyi Viral Videoları! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "