Okunma

Son Dönemin En Popüler Yerli Videosu


21 Ekim 2010 Perşembe 08:45
Son Dönemin En Popüler Yerli Videosu

Facebook kullanıcılarının son zamanlarda paylaştığı bir Türk animasyon filmi oldukça ilgi çekiyor. Ben deli değilim adlı animasyonda, çarpıcı bir görsellik ve edebi bir dille toplumun ön yargıları eleştirilmiş. (Facebook’un Yeni Grupları Ses Getirecek mi?)

Geçtiğimiz günlerde ortaya çıkan bu ilginç videoyla ilgili tek bilgi ise yayınlayan kişinin animasyonun en iyi şizofreni yarışmasında birinci olduğuyla ilgili düştüğü not.

 

#y3/1a2d06143c2d9e998ca4da078eb54125.flv#

Yarışmayı Kazanan Video

Toplumsal eleştiri ve bir insanın hayataki yerini deliliğin gözleriyle aramasını anlatan animasyonu bunu ilginç bir dille yapıyor. 

Sosyal ağlar üzerinde gerçekliği sorgulanmadan paylaşılan kısa film ve belgeselleri de mizahi şekilde eleştiren bu ilginç videoyu sizler için yayınladık.

:: Bu animasyonu beğendiniz mi? Sizce videodaki en ilgi çekici sahne hangisiydi?
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Son Dönemin En Popüler Yerli Videosu konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Son Dönemin En Popüler Yerli Videosu ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Son Dönemin En Popüler Yerli Videosu ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "