Okunma

Son Kullandıklarınızı Koruyun


20 Şubat 2008 Çarşamba 22:00
Son Kullandıklarınızı Koruyun
Birden fazla içeriğe müdahale etmeniz gereken bir çalışma yapıyorsunuz ve hem resimler, hem metin hem de diğer belgeler arasında sık sık geçiş yapmanız gerekiyor. Bunlardan birini yanlışlıkla veya kullanım şeklinize göre bilerek kapattığınızda, tekrar açmak için kısa yoldan Windows‘un Başlat menüsünde yer alan Son Kullanılan Belgeler sekmesine başvurursunuz. Ancak buradaki düzen bazen kafa karıştırıcı olabiliyor ve sadece son kullandığınız 15 belge görüntüleniyor.

Daha Geniş Arşivleme

İki sürümü bulunan ActualDoc ise, sistem çubuğundaki simgesine tıkladığınızda, Windows’un varsayılan menüsünden daha geniş bir belge listesine erişebiliyorsunuz. Office dosyaları, PDF ve metin dokümanları, mültimedya dosyaları ve görsellerin görüntülendiği listenin yanı sıra ActualDoc, desteklenen dosyaları görüntülemek için bir de tarayıcı içeriyor.

ActualDoc’un Office ve PDF dosyalarını görüntüleyip bir de dosya arama aracı içeren profesyonel sürümü 20 €‘dan satılırken, basit sürüm ise ücretsiz. Belgeler arasında gün içerisinde çok sık gezinti yapıyorsanız, ActualDoc sisteminizde bulunması faydalı uygulamalardan biri.

Yazan: Erhan Kahraman
Bilgi için: Flexigen Soft
SDN – http://shiftdelete.net
yazarVolkan Bilgin

14 yıldır profosyonel olarak bilişim sektöründe çalışan Volkan tam bir teknoloji meraklısı, sinema tutkunu, oyun bağımlısı. Bir çok teknolojinin çıkışına şahitlik eden Volkan ayrıca müzik, resim ve heykelle de uğraşıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Son Kullandıklarınızı Koruyun konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Son Kullandıklarınızı Koruyun ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Son Kullandıklarınızı Koruyun ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "