Okunma

Son Model SPB Mobile Shell MWC 2009’da


11 Şubat 2009 Çarşamba 16:21
Son Model SPB Mobile Shell MWC 2009’da

Mobil dünyanın tüm yeniliklerinin bir araya toplandığı Mobile World Congress‘in 2009 versiyonu için GSM dünyasının tüm meraklıları Barselona’yı kapsama ablukasına almış durumda. Son yıllarda gerek katılımcılarıyla, gerek ziyaretçileriyle tutunmakta zorlanan fuar ve etkinliklere inat, inanılmaz bir yükseliş ve popülarite trendi yakalayan Mobile World Congress bu yıl belki de performans ve bilinirlik anlamında tepe noktaya ulaşacak. Zira yazılım veya donanım tarafında yer alan üst düzey firmaların hepsi Barselona’da yeni ürün ve uygulamalarını tanıtmaya hazırlanıyor.


Spb Mobile Shell’in muhtemel yeni arayüzü (ama muhtemel:)

İşte bunlara eklenen son büyük firma ise SPB Software House. Windows Mobile işletim sistemi üzerinde çalışmak üzere geliştirdiği onlarca yazılımla bilinen firmanın en çok kullanılan uygulaması SPB Mobile Shell, yeni versiyonuyla Barselona’da görücüye çıkacak.


Kişiler, mesajlar ve fotoğraflar menüsünde ciddi değişik yapılmış

Windows Mobile’ın sıkıcı arayüzünü başarılı bir şekilde derleyip toplayan ve parmakla kullanım için optimize edilen uygulamanın son versiyonu 3.0’ın ilk tanıtımı MWC 2009‘da gerçekleştirilecek yüzlerce yenilik arasına eklenmiş oldu.

:: Windows Mobile arayüzünden başka bıkmayanınız var mı?
yazarCem Sünbül

TV'de çeşitli kanal/programlarda sunuculuk yapan Cem, SDNtv'nin de ilk sunucusudur. Daha çok tüketici elektroniği, mobil ve kurumsal teknolojilere dair haberlere ağırlık veren Cem, uzun yıllardır görsel ve basılı teknoloji medyasında yer alan bir isim.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Son Model SPB Mobile Shell MWC 2009’da konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Son Model SPB Mobile Shell MWC 2009’da ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Son Model SPB Mobile Shell MWC 2009’da ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "