Okunma

Son Windows 8 Dedikoduları


11 Şubat 2010 Perşembe 13:30
Son Windows 8 Dedikoduları

Microsoft’un MSDN blog’larında yayınlanan, Windows 8 ile ilgili bir yazı dün akşam apar topar kaldırıldı.

Adı belirtilmeyen bir Microsoft çalışanının Windows 8′den bahsettiği yazıda, yeni işletim sistemi için Windows.Next ibaresi kullanılıyordu.

Kaldırılan yazıda, Windows’un bir sonraki sürümünün şimdiye kadar piyasaya sürülen Windows’lardan tamamen farklı bir yapıya sahip olacağı, alışageldiğimiz işletim sistemi anlayışının değişeceği belirtiliyordu.

Bir sonraki Windows’un 2011 ya da 2012 yılında piyasaya çıkacağı söyleniyor

2012 gibi piyasada

Yayınlanan yazının siteden apar topar kaldırılması ise kafalarda soru işaretleri oluşturdu. Bunun dışında, yayınlanan yazıda söylenen ifadelerden ne kastedildiği de merak konusu oldu.

Microsoft, tahmin edilebileceği gibi konu hakkında bir açıklama yapmadı. 2011 ya da 2012 yılında çıkacağı tahmin edilen bir sonraki Windows’un ne gibi yeniliklere sahip olacağı konusunda kesin bir bilgi edinebilmek için henüz erken gibi gözüküyor.

Şimdilik sadece, Windows ekibinin başındaki isim olan Steven Sinofsky’nin sözlerine itibar etmekte yarar var.

:: Windows 7’de eksik bulduğunuz ve Windows 8’de yer almasını istediğiniz özellikler var mı?




Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Son Windows 8 Dedikoduları konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Son Windows 8 Dedikoduları ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Son Windows 8 Dedikoduları ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "