Okunma

Sonbahar Şenliğine Hazırlanın!


23 Mayıs 2009 Cumartesi 14:49
Sonbahar Şenliğine Hazırlanın!

En büyük oyun satıcılarından GameStop‘un CFO’su David W. Carlson, BioShock 2 ve Tekken 6‘nın ekim ayında çıkacağını öne sürerken, hemen ardından kasım ayını da Modern Warfare 2 ve Assassin’s Creed 2 ile geçireceğimizi müjdeledi. Henüz duyurulmamış bazı Nintendo oyunlarının da kasımda oyuncularla buluşacağını belirten Carlson’un tahminleri ne kadar doğru çıkar bilinmez ama, bu sonbaharın fazlasıyla eğlenceli geçeceği kesin.

:: Siz sonbahar için hangi oyunları bekliyorsunuz?
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “Sonbahar Şenliğine Hazırlanın!”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    para verenmi kaldı oyuna (H)

" Sonbahar Şenliğine Hazırlanın! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Sonbahar Şenliğine Hazırlanın! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Sonbahar Şenliğine Hazırlanın! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "