Okunma

Sony Seriyi Bozdu!


13 Ocak 2009 Salı 17:31
Sony Seriyi Bozdu!

Mevcut ekonomik krizin hâlen devleri etkilemediğine inananlara son kanıt Sony‘den geldi. Alınan duyumlar, şirketin 14 yıl sonra ilk kez 100 milyar Yen (1,1 milyar dolar) zarar beklediğini belirtiyor. 2007-2008 dönemine ait olan zarar, Sony’nin kurulduğu 1958 yılından bu yana ise ikinci kez gözlenecek.

Geçtiğimiz yıl her şey güllük gülistanlık iken 200 milyar Yen net kâr bekleyen Sony, bu ağır tabloyu 16.000 çalışana elveda diyerek toparlamaya çalışıyor. Bakalım çok daha çetin 2009 yılında firma nasıl bir grafik çizecek.

:: Konuyla ilgili görüşlerinizi forumda paylaşın.

Bilgi İçin : Sony
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “Sony Seriyi Bozdu!”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    elindeki cihazları sat ucuza kurtul para derdin olmaz yola devam et sony de kurtulsun

" Sony Seriyi Bozdu! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Sony Seriyi Bozdu! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Sony Seriyi Bozdu! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "