Okunma

3D Fotoğraf Çeken CyberShot


09 Ocak 2011 Pazar 11:13
3D Fotoğraf Çeken CyberShot

CES 2011’deki en popüler trendlerden birinin 3D destekli cihazlar olduğu rahatlıkla söylenebilir. Özellikle bazı firmaların tanıttığı hemen her ürün 3D desteği sunan modellerden oluşuyor. (Sony’den 3D Cep Kamerası)

Bunlara en büyük örnek olarak Sony’i gösterebiliriz. 3D destekli el kamerasından dizsütü bilgisayara kadar birçok ürün tanıtan firma CyberShot serisi fotoğraf makinelerine de 3D destekli modeller ekledi.

Yeni serinin en öne çıkan modeli CyberShot TX100V

Beş Yeni Model

DSC-TX100V, DSC-TX10, DSC-HX7V, DSC-WX10 ve DSC-WX7 adlı beş yeni modelle zenginleşen CyberShot serisi birçok alanda ilk kez karşımıza çıkan özelliklere sahip.

16.2 MP’lik Exmor R adlı CMOS sensörüne sahip modeller, kullanıcıların kendi 3D içeriğini oluşturabilmesi için iki farklı 3D çekim moduna sahip.

Sony’nin CES 2011 fuarında tanıttığı 3D destekli yeni CyberShot modelleri Mart ayında piyasaya sürülecek.

:: Sevdiklerinizin 3D fotoğraflarını çekmek ister misiniz?
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" 3D Fotoğraf Çeken CyberShot konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere 3D Fotoğraf Çeken CyberShot ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda 3D Fotoğraf Çeken CyberShot ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "