Okunma

Sony 3D Dünyasına Davet Ediyor


29 Aralık 2010 Çarşamba 22:31
Sony 3D Dünyasına Davet Ediyor

Sony, 3D değer zincirinde, içeriğin oluşturulmasından çekim ekipmanları üretimi, yapım aşaması, yayınlanması ve tüketicilerle buluşturulmasına kadar tüm yaratım, üretim ve dağıtım süreçlerinin her parçasında uzmanlığı olan tek şirket olduğu iddiasıyla hareket ediyor.(3D TV’ler Hakkında Her Şey)

Bu durumu “mercekten göze” şeklinde tanımlayan Sony, 2010 yazından bu yana tüketicileri, yarattığı 3D dünyasında yeni keşiflere çıkarmaya devam ediyor.

Sony, 3D modellerini yazdan beri bizlerle buluşturuyor

3D Dünyası

Sony’nin yarattığı 3D dünyası gelişmiş sıralı çerçeve teknolojisini kullanıyor. Yüksek teknolojili Active Shutter gözlükler, surround ses sistemi ve gerçek yaşama benzeyen Full HD 3D aksiyonun cazip dünyası, oturma odalarını tamamen değiştirmeyi hedefliyor.

Sony’nin sunduğu 3D teknolojisi sayesinde spor karşılaşmalarından filmlere, oyunlardan manzaralara kadar birçok görüntü üç boyutlu olarak sunulabiliyor. Sony, 3D teknolojilerinin yeni eğlence standardı olacağını düşünerek bu alandaki çalışmalarına devam edeceğini belirtiyor.

:: 3D TV almayı düşünüyor musunuz?
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Sony 3D Dünyasına Davet Ediyor konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Sony 3D Dünyasına Davet Ediyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Sony 3D Dünyasına Davet Ediyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "