Okunma

Sony Telekonferansı Odanıza Taşıyor


11 Mart 2009 Çarşamba 11:40
Sony Telekonferansı Odanıza Taşıyor

Sony 3D TelePresence, barındırdığı özelliklerle insanları karşı karşıya getiren bir sistem sunuyor. Doğrudan göz teması kurmak ve üç boyutlu görüntü sunabilmek gibi özellikler taşıyan TelePresence ürünleri aynı anda birkaç kişinin karşılıklı görüşmesine imkan tanıyor. Sony‘nin profesyonel ürün gamına dahil olan TelePresence sistemleri ülkemize Tesan tarafından sunulacak. Konuyla ilgili olarak Sony Eurasiadan TelePresence Ürün Müdürü Okan Şengün, ürünle ilgili sorularımızı yanıtladı.

İzleyin

:: Telekonferanslar daha da gerçekçi olacak mı?

Bilgi için: Sony Eurasia
yazarBerkin Bozdoğan

Hayatını kamera karşısında değişik hareketler yaparak ve oyun sunucularında balistik incelemelerle bulunarak geçiren Berkin SDN ekibinin başına yeni çoraplar örmek için geri döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Sony Telekonferansı Odanıza Taşıyor konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Sony Telekonferansı Odanıza Taşıyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Sony Telekonferansı Odanıza Taşıyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "