Okunma

İnternet ve Televizyon Birleşti


08 Ocak 2011 Cumartesi 07:30
İnternet ve Televizyon Birleşti

Sony, Las Vegas’ta düzenlenen CES 2011 fuarında yeni nesil Bravia serisi televizyon modellerini tanıttı. (PlayStation 2 Geri Döndü)

2011 model Bravia serisi televizyonların en önemli ve öne çıkan özelliği internet içeriğini kullanıcılara yansıtabilmesi.

İnternet bağlantı desteği sunan televizyon modelleri, ev eğlence sistemlerindeki yeni trendlerden biri ve Sony’de yeni Bravia serisi ile bu trendin öncülerinden biri olmak istiyor.

Sony, Bravia serisine 27 adet yeni model ekledi

Görüntülü Görüşme

PC gerektirmeden internet içeriğini görüntüleyebildiğiniz 2011 Bravia serisi modelleri ile YouTube ve DailyMotion gibi video paylaşım sitelerinde dolaşabilir, Facebook, Twitter gibi sosyal ağlardaki güncellemeleri takip edebilirsiniz. Ayrıca Skype üzerinden görüntülü görüşme yapmak bile mümkün.

Sony Bravia 2011 serisi internet içeriğini görüntüleyebilmenin yanı sıra üç boyutlu görüntü desteği veren modellere de sahip.

:: Televizyonunuz üzerinden internet içeriğine erişmek ister misiniz?
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" İnternet ve Televizyon Birleşti konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere İnternet ve Televizyon Birleşti ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda İnternet ve Televizyon Birleşti ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "