Okunma

Sony’den dünyanın en hızlı SD kart okuyucusu iddiası


14 Temmuz 2019 Pazar 13:00
Sony’den dünyanın en hızlı SD kart okuyucusu iddiası

Genellikle fotoğraf veya video ile ilgilenen profesyoneller için oldukça önemli olan USB Hub çoğaltıcılar farklı farklı markalarla karşımıza çıkıyor. Sony de son olarak dünyanın en hızlı USB Hub çoğaltıcısı iddiasıyla Sony MRW-W3 modelini tanıttı.

Dünyanın en hızlı USB Hub çoğaltıcısı iddiasına sahip Sony MRW-W3 

Fotoğraf ve video işlerinde çalışanlar için bir USB Hub çoğaltıcı oldukça büyük önem arz etmekte. Büyük verileri hızlı bir şekilde aktarmaya çalışanlar için Sony’den iyi haber geldi.

Şirketin yeni duyurduğu MRW-W3 isimli USB Hub çoğaltıcı 300 MB / saniye‘ye kadar okuma oranlarını destekleyen “Dünyanın en hızlı” UHS-II SD (microSD) kart okuyucusu olarak tanımlandı.

Kameranızın RAW fotoğraflarını ve 4K videolarını aktarmasını sağlayacak bu cihaz Sony’nin en iddialı okuyucusu olarak da lanse edildi. Ayrıca cihazın eski yeni demeden birçok bilgisayara uyum sağlayabileceği de söyleniyor.

Dünyanın en hızlı USB Hub çoğaltıcısı Sony MRW-W3 tanıtıldı! - ShiftDelete.Net (1)

Yeni tanıtılan Hub, monitörleri ve özellikle zorlayıcı çevre birimlerini yönetmek için 100W güç dağıtımını destekliyor. Ayrıca, eski ve yeni aygıtları bağlamak için USB-C ve USB-A bağlantılarına da cihazda bulunuyor. Saniyede 30 kare hızında 4K’ya kadar olan videolar için HDMI çıkışının olduğunu da belirtmekte fayda var.

USB Hub, IP68 sertifikalı olarak toz ve suya karşı oldukça dirençli ve ayrıca kırılmayı önleyen ve çizikleri azaltan alüminyum bir kasaya sahip. Şirket henüz fiyat hakkında bir açıklama yapmadı ama piyasaya sürülmesine kısa süre kalan cihazın fiyatının da ortaya çıkması bekleniyor.
yazarMustafa Büyükçağlayan

Teknolojik gelişmelerin insanlığa yön vereceğine inanan Mustafa Büyükçağlayan; Dijital pazarlama alanındaki çalışmalarını 3 yıla yakın bir süredir devam ettiriyor. Bilginin paylaştıkça çoğaldığına inandığı için bilişim ve teknoloji alanında makaleler yazıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

2 yorum - “Sony’den dünyanın en hızlı SD kart okuyucusu iddiası”

  1. Teknoloji Dostu dedi ki:

    Çok işe yarar

  2. Teknoloji Dostu dedi ki:

    Sony teknoloji de lider kim ne derse desin

" Sony’den dünyanın en hızlı SD kart okuyucusu iddiası konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Sony’den dünyanın en hızlı SD kart okuyucusu iddiası ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Sony’den dünyanın en hızlı SD kart okuyucusu iddiası ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "