Okunma

Sony Fotoğraf Çerçevesi ile Fark Yaratıyor


10 Mart 2010 Çarşamba 04:58
Sony Fotoğraf Çerçevesi  ile Fark Yaratıyor

Sony S-Frame dijital çerçeveler sayesinde değerli anıları kamera içinde sıkışmış bir halde bırakma devri son buluyor. Diğer fotoğraf çerçeveleri arasında ayrı bir yere sahip olan Sony S-Frame‘ler, lüks görünüm ve göz alıcı resim kalitesi ile çarpıcı bir kombinasyon sunuyor.

Sony’nin stil sahibi bu yeni koleksiyonundan DPF-D85, DPF-X85 ve X95 modelleri Mart 2010, DPF-A73 ve DPF-E73 modelleri, Mayıs 2010 itibariyle tüketicilerle buluşuyor (Sony, Apple’a Karşı Boş Durmayacak).

 

Siyahlar Hiç Bu Kadar Gerçek Olmamıştı

S-Frame X85 ve X95 çerçeve modelleri, geniş bellek kapasitesi ve hem güzel hem de özelliklerinin kullanım kolaylığı ile fotoğraf kalitesi bakımından kendi kategorilerinde en iyisi olma özelliği taşıyor.

İçindeki fotoğrafa layık, şık tasarımlı X85’in ayrıcalıklı özelliklerinin başında; diğer fotoğraf çerçevelerinden kat kat önde olmasını sağlayan 20.3cm (8″) WVGA 16:10 net fotoğraf LCD ekran boyutu, fotoğrafların muhteşem görünmesini sağlayan TruBlack ekran teknolojisi geliyor.

Sony’ye özel bu teknoloji sayesinde zengin ve derin siyahlar ile parlak vurgular için ekran yansımaları azalırken, kontrast artıyor. Daha büyük fotoğraflar için ideal olan 22.9cm (9″) WVGA panel boyutlu S-Frame X95‘te de TruBlack teknolojisinin faydaları rahatlıkla gözlemlenebiliyor.

DPF-X85 ve X95 modelleri ile 4.000 kare fotoğraf depolayabiliyor.

 

Çalışırken, eğlenirken ya da dinlenirken, hayatın anılarını çerçeveye yüklemek için bellek kartını kameranın içine yerleştirmek ya da USB aracılığıyla çerçeveyi bilgisayara bağlamak yeterli oluyor.

Albüm modunda, S-Frame X85 ve X95 modellerinin içindeki cömert 2GB dahili bellek 4.000 görüntüye kadar depolama alanı sunuyor. Yeni ‘X’ modelleri 48 megapiksele kadar olan büyük görüntü dosyalarını gösterebiliyor. Bu özellik ‘X’ modellerini, DSLR ya da kompakt kameralardan çok daha yüksek çözünürlükte görüntüleri göstermeleri konusunda ayrıcalıklı kılıyor (Sony Vaio Ailesine Yeni Bir üye Geliyor).

 

Hem Güzel Hem Akıllı

Tüm S-Frame modelleri şık tasarımlarının yanı sıra akıllı oluşlarıyla da sahiplerine büyük kolaylıklar sunuyor. Görüntüler, yatay veya dikey çerçeve konumunda olsalar bile akıllı oryantasyon sensörü sayesinde her zaman gerçekte nasıl görünmeleri gerekiyorsa otomatik olarak o hale döndürülüyor.

:: Dijital çerçeveler Sony Sayesinde ilgi görecek mi?
yazarSDN Yazarı

Akıllı telefon, tablet, taşınabilir bilgisayar, mobil uygulamalar, donanım incelemeleri ve haberleri; kısaca Türkiye'nin en iyi teknoloji sitesi!
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Sony Fotoğraf Çerçevesi ile Fark Yaratıyor konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Sony Fotoğraf Çerçevesi ile Fark Yaratıyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Sony Fotoğraf Çerçevesi ile Fark Yaratıyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "