Okunma

Sony, Motorstorm3.com’u Aldı


22 Şubat 2010 Pazartesi 11:54
Sony, Motorstorm3.com’u Aldı

İlkiyle 2007 yılında tanıştığımız Motorstorm‘un başarısı, 2008’deki devam oyununa zemin hazırladı. Aradan geçen bunca zaman, yeni bir Motorstorm bekleyen PlayStation 3 sahiplerini sabırsızlandırıyordu. Nihayet oyunla ilgili somut bir adım atıldı.


2008’de satışa sunulan Motorstorm: Pacific Rift’ten bir kare

Motorstorm3.com

Sony’nin Evolution Studios‘a yaptırdığı serinin üçüncü oyunu için alan adı satın alındı. Öyle ki, Motorstorm3.com şu anda Sony’nin portföyüne katıldı. Şimdilik sayfaya ulaşmayı denediğinizde, hangi ülkedeyseniz, o ülkenin dilinde resmi PlayStation 3 sayfası açılıyor.

Motorstorm 3 ile ilgili henüz bir bilgi ve çıkış tarihi gibi detaylar belirtilmiş değil.

:: Motorstorm oyunlarını beğeniyor musunuz?
yazarAykut Göker

Yazı yazmayı çok seven ve hayatının her döneminde bu tutkusunu sürdürecek olan Aykut, kelimelere olan borcunu ShiftDelete.Net'te ödüyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Sony, Motorstorm3.com’u Aldı konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Sony, Motorstorm3.com’u Aldı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Sony, Motorstorm3.com’u Aldı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "