Okunma

Sony’nin 2008 Takvimi


17 Nisan 2008 Cumartesi 21:00
Sony’nin 2008 Takvimi
Bugüne kadar üçüncü parti oyun stüdyolarından kısıtlı destek gören PlayStation 3 için nihayet Sony düğmeye basıyor. 2008’in ikinci yarısında orijinal içerikli yüksek kalitede oyunlar sunarak PlayStation kullanıcılarının yüzünü güldüreceklerini söyleyen Sony yetkilileri, oyun yelpazesinin PS3’e özel (exclusive) oyunlarla genişleyeceğinin sinyalini de vermiş oluyor.

2008’de Sony Neler Çıkaracak?

Bu yıl için duyurulan PS3 oyunları; SOCOM: US Navy SEALs Confrontation,  uzun zamandır beklenen LittleBigPlanet, PS2 ve PSP için de çıkacak olan NBA 09, MotorStorm Pacific Rift ve PS3 çıktığından bu yana dillerden düşmeyen Killzone 2.

PlayStation Network için ise wipEout HD, PixelJunk ve Siren: Blood Curse hazırlanırken, PSP oyunları da Hot Shots Golf: Open Tee 2 ve Secret Agent Clank şeklinde duyuruldu. Bakalım ilk elden yapılan bu hareketlenme, mart ayı itibarıyla halen rakiplerinin yarısı kadar satışı bulunan PlayStation 3‘te başarı ivmesini hızlandırabilecek mi?

Yazan: Erhan Kahraman
SDN – http://shiftdelete.net
yazarVolkan Bilgin

14 yıldır profosyonel olarak bilişim sektöründe çalışan Volkan tam bir teknoloji meraklısı, sinema tutkunu, oyun bağımlısı. Bir çok teknolojinin çıkışına şahitlik eden Volkan ayrıca müzik, resim ve heykelle de uğraşıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yorum yazın

Geri bildirim