Okunma

Sony: PlayStation 4 İçin Acele Etmeyin


27 Şubat 2010 Cumartesi 11:30
Sony: PlayStation 4 İçin Acele Etmeyin

Sony‘in ünlü konsolu PlayStation 3‘ün PS2‘in başarısını yakalayamaması nedeniyle, oyun ve teknoloji dünyasın PS4‘ün dedikoduları dönmeye başlamıştı.

Bu durumu savunanların elindeki en büyük kanıt ise, PS3‘in Sony tarafından hedeflenen üç boyutlu oyun teknolojisine tam olarak uygun olmamasıydı.


Kratos PlayStation 3’ün en büyük kurtarıcısı olacak

Yeni konsol için daha çok gerken

Ancak, Uncharted 2, Heavy Rain ve önümüzdeki haftalar da çıkacak olan God of War 3 sayesinde altın çağını yaşayacak olan PS3, daha emekli olmaya hazır değil. Amerikan Sony’in CEO’su Jack Tretton verdiği bir röportajda PlayStation 4 ile ilgili fikirlerini söyledi.

Şu andaki konsollarının gayet iyi olduğunu söyleyen yönetici, PlayStation 3‘ün ötesini şimdilik göremediğini de belirtti. Tretton‘a göre PS4‘ün piyasaya çıkması için daha 5 ile 7 yıl arasında bir zaman gerekiyor.

:: PlayStation 3 sizce  yeterli bir konsol mu? Sony’in açıklamasını yerinde buluyor musunuz?

 
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Sony: PlayStation 4 İçin Acele Etmeyin konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Sony: PlayStation 4 İçin Acele Etmeyin ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Sony: PlayStation 4 İçin Acele Etmeyin ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "