Okunma

Sony PS3, 3.Boyuta Kavuşuyor


12 Şubat 2010 Cuma 17:01
Sony PS3, 3.Boyuta Kavuşuyor

Bu yaz, Sony PS3’e 3 boyut geliyor. Sony Üst Düzey Yöneticisi John Keller, ilgili projenin yol haritasını çıkartırken, bazı ilginç açıklamalarda bulundu.

 

Keller, “2010 yılı Sony için milad olacak. Yaz aylarında Bravia 3 boyutlu LCD televizyonlarımız piyasaya çıkıyor. Görüntü kalitesi yüksek yenilikçi televizyonlara, 3 boyutlu konsol tam uyum sağlar. 3D oyunlar geliştirme çalışmalarımız başladı, yaz aylarında PS3’e firmware güncellemesi yapılacak ve konsolumuz, yeni teknolojiye tam uyumlu hale gelecek.” şeklindeki açıklama yaparak, oyunseverlerin iştahını kabarttı.

::Sony’nin 3 boyut projesi hakkında ne düşünüyorsunuz?
yazarBarış Terun

Geçmişte pek çok bilişim ve otomobil dergisinde çalışan Barış, Psikoloji Yüksek Lisansı'nı bitirdikten sonra tüm mesaisini, büyük bir zevkle ShiftDelete.Net'e ayırıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Sony PS3, 3.Boyuta Kavuşuyor konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Sony PS3, 3.Boyuta Kavuşuyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Sony PS3, 3.Boyuta Kavuşuyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "