Okunma

Sony Şaşırtmadı


30 Ocak 2009 Cuma 14:25
Sony Şaşırtmadı

Sony, ekim ve aralık ayları arasındaki kârının %95 düşüş gösterdiğini açıkladı. Tatil sezonunda ekonomik kriz nedeniyle kimsenin elektronik eşyaya rağbet göstermediğini belirten Sony, bir yıl önce 200,6 milyar yen olan kârının bu yıl 10,4 milyar yene düştüğünü duyurdu.

Firma tarihinde 14 yıldan bu yana ilk kez işletim kaybı gözlenirken, Sony, 2009’a dair gelir beklentilerini de hayli düşürdüğünü haber verdi.

:: Sony nasıl bu hale geldi?

Bilgi İçin : Sony
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “Sony Şaşırtmadı”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    Gayet doğal bir durum olduğunu söyleyebilirim. Millet boğazından kesmeyip elektronik eşya almamayı tercih ediyor tabiki.

" Sony Şaşırtmadı konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Sony Şaşırtmadı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Sony Şaşırtmadı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "